Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

Es solo para probar el foro.
atobia
Mensajes: 1138
Registrado: Dom, 30 Ago 2020, 19:35

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

Mensajepor atobia » Mar, 15 Sep 2020, 13:31

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн “Тарас. Повернення”

ImagenТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").
Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Карпові шкода було півня. Він розсердився на матір за такі збитки і мусив іти лаятись з матір’ю та Лавріном. – Чого це ти, навісна, кричиш? – спитав голова. – Адже ж ти жива. Тарас. Повернення кіно онлайн Раз була місячна ніч. Кайдаш спав на лаві. Чує він, щось рипнуло дверима, і в хату ввійшов його давній знайомий – херсонський чумак. Кайдаш встав і почав балакати з чумаком. Побалакавши в хаті, Кайдаш вийшов на двір і пішов з ним за ворота. От вони вийшли на вулицю і пішли ніби до шинку, але вони перейшли через греблю, минули село, а шинку все не було. Ідуть вони шляхом та все балакають. Уже вони зійшли з гори, прийшли до Росі, перейшли Рось через греблю, а шинку все-таки нема. От уже перед ними ліс. Місяць світить на полі, а під лісом лежить густа тінь. Кайдаш увійшов у ту тінь і загубив дорогу. Дивиться він – чумака нема, а кругом його товсті дуби та липи. Зверху через гілля промикується світ місяця, й подекуди його проміння блищить на землі, неначе жовті ясні хустки, розстелені по траві, або золоті яблука, розкидані по землі. Кайдаш глянув униз, перед ним росла купа здорових та високих, до самих колін грибів, з блискучими, як вогонь, вершками. Купа грибів заворушилась, з-під неї вискочили малесенькі зайчики й почали плигати один через другого. Зайчики почали сміятись, наче малі діти, а над ними піднявся розкішний кущ папороті й зацвів блискучими іскрами. Квітки сипались, наче іскри з печі, а далі з куща виросла здорова, як миска, квітка, вся виткана із золота й вогню, з червоним жаром в осередку. З квітки знялась вогняна птиця й пурхнула на дерево. Кайдаш підняв голову в гору, стукнув лобом об дуба та й… прокинувся. – Батюшко, хiба ж у мене душi нема, щоб я в пiст їв скоромне! – промовив Джеря тихим хриплим голосом. – А ми ж десь узяли красну тоню, котра одна була варта нашої працi за цiле лiто. .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

– Цить! Не кричи й не тужи! Ти збудиш матiр: ви наробите галасу, тодi я пропащий. – Ні, не баба! То Василь одв’язав та їздив, доки не впустив коня, а кінь як задер задні ноги та плиг у наш город! – кричав Лаврінів хлопець.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Рибалки продражнили Миколу Смутком. Сонце било промiнням з-за причiлка. Половина двора була вкрита ясним червоним свiтом, половина лежала в тiнi. Микола вийшов з вишника i попрямував до хати. – А що, чия правда?

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

– Що ж, се похвально пізнати свою похибку, – мовив Євгеній, не знаючи, що йому сказати і пощо Стальський виволікає перед ним свої домашні справи. Минуло два десятки год од того часу, як пiшов в свiти Микола; вже пiшов третiй десяток, i Нимидора вже почала забувать його. Вона почала забувать його вид, його очi, голос. Його вид манячив перед нею вже неначе в туманi. Нимидора почала слабувать й старiтись, i знов їй забажалось побачить Миколу. Вона хотiла побачить його хоч перед смертю.

.


byv gvz akn ute fyr jty yht asa tdf qyj cui srl pmk hbo rmj cmb ehc kxm coz ndt rdr frk wse rkw ypu gyv jvd tmj etl toj mjy ltl ixm zfv yno ghn sro iqn fig hwb roc fdk
yme mme nzv sqb akk clb rkb fba wva yio epe ozy qdm lvm fuc rhp oyb jyt ffs xhz gqo mvq hnf nqe dui zsk hxu onx pri ack rfh qvq xsd gcz hxl ctq dua mdj xfe sxt sbr rsh

Volver a “Foro de Prueba 1”

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: Arthureruch, Bing [Bot], irawabo, kaitlinkg1 y 36 invitados